Strona głównaGryAktualnościLost Ark planuje zdjąć gender lock i wprowadzić nowe rodzaje pancerzy

Lost Ark planuje zdjąć gender lock i wprowadzić nowe rodzaje pancerzy

Smilegate zdradza plany na przyszłość. Jednym z priorytetów dla twórców Lost Ark jest więcej różnorodności w customizacji postaci.

Przy okazji premiery Lost Ark na zachodzie dużo mówiło się o dostosowaniu koreańskiej gry do Europy i Ameryki. Dotyczyło to przede wszystkim mechanik pay to win, które są na porządku dziennym w Azji. Zachodnia publika ma jednak jeszcze kilka zastrzeżeń.

Zobacz: The Settlers ponownie opóźnione i bez planowanej daty premiery

Niedługo po premierze słychać było wiele dyskusji wokół gender locka, kolejnego rozwiązania popularnego w azjatyckich grach. Warriorzy to sami mężczyźni, a Sorcerer czy Soulfist można stworzyć wyłącznie jako kobiety.

Smilegate w wywiadzie z Eurogamerem zaadresował ten temat i powiedział, że będą powoli dodawać możliwość zmiany płci dla poszczególnych klas. Zaczną pojawiać się również nowe rodzaje pancerzy. Większość kobiecych strojów odsłania znacznie więcej, niż chcieliby niektórzy gracze. Istniejące skiny nie będą zmieniane, ale nowe opcje mogą być zaoferować trochę więcej różnorodności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię