Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 zajmie 500 godzin jeśli zechcemy odkryć jej każdy element

Dying Light 2 zajmie 500 godzin jeśli zechcemy odkryć jej każdy element

Co sądzicie na myśl, że przy jakiejś grze trzeba będzie spędzić 500 godzin by ją ukończyć? Wygląda na to, że właśnie tyle zajmie Dying Light 2.

Fanów Techlandu i Dying Light 2 mocno zaskoczył tweet z oficjalnego konta serii, w którym pojawiła się informacja, że pełne ukończenie nadchodzącej odsłony serii zajmie… właśnie 500 h. W ramach ciekawostki porównano ten czas do spaceru z Warszawy do Madrytu, który według wyliczeń Techlandu ma zająć około 534 godzin.

Tak, nic Wam się nie przywidziało – DL 2 naprawdę ma tyle zająć, ale oczywiście wszystko zależy od Was. 500 godzin to oczywiście czas niezbędny do “wymaksowania” gry – zrobienia i zobaczenia absolutnie wszystkiego co stworzyli i zaplanowali twórcy. Gracze, których nie interesuje tego typu sposób przechodzenia gier, powinni skończyć główny wątek fabularny i jakieś zadania poboczne w nieco poniżej 100 godzin.

Zobacz: Dying Light 2: Stay Human – to pełny tytuł nadchodzącej gry Techlandu

Tak czy siak, gra zapowiada się na olbrzymią. Mnóstwo z czasu poświęconego na rozgrywkę może dotyczyć szukania wyposażenia i podbijania statystyk postaci. Jednak biorąc pod uwagę, że twórcy musieli publikować dodatkowe wyjaśnienia dotyczące czasu wątku fabularnego, można wysnuć wniosek, że nie wszyscy gracze byli zachwyceni perspektywą spędzenia kilkuset godzin w świecie gry. Jak to, przecież im dłuższa gra tym lepsza, prawda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię