Strona głównaGryAktualnościDying Light 2: Stay Human - to pełny tytuł nadchodzącej gry Techlandu

Dying Light 2: Stay Human – to pełny tytuł nadchodzącej gry Techlandu

Wygląda na to, że poznaliśmy pełny tytuł nadchodzącej gry akcji studia Techland. Wnioski o zarejestrowanie nazwy Dying Light 2: Stay Human zostały złożone w urzędach w USA i Unii Europejskiej.

Wnioski o zarejestrowanie nazwy Dying Light 2: Stay Human zostały złożone przez Marchewka Trademark Holder, czyli firmę posiadającą prawa do marki Techland i Dying Light. Możemy zatem spodziewać się, ze gra zmierza nieuchronnie do premiery, chociaż jej data nie została jeszcze ogłoszona.

Dying Light 2 Stay Human

Właścicielem firmy jest Paweł Marchewka, który jest założycielem i właścicielem Techlandu. Wniosek o zastrzeżenie nazwy został złożony w UE już 6 kwietnia. Z kolei wniosek w USA został opublikowany przez urząd wczoraj.

Zobacz: PS5 – Sony cichaczem dodaje opcje HDMI Link, która działa jak chce

Podtytuł Stay Human wydaje się być spójny z tym co dotąd dowiedzieliśmy się na temat gry. Historia ma opowiadać o mężczyźnie zarażonym wirusem zamieniającym ludzi w zombie. Pierwotnie gra miała pojawić się wiosną 2020 roku, ale okazało się to niemożliwe. Techland nie wskazał nowej daty premiery. Jednak według najnowszych doniesień deweloper szykuje się do prezentacji gry podczas tegorocznego wirtualnego E3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię