Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 z nowymi fragmentami gameplay, datą premiery i wersjami

Dying Light 2 z nowymi fragmentami gameplay, datą premiery i wersjami

Techland w końcu ujawnił szczegóły nadchodzącego Dying Light 2. Autorzy nie tylko pokazali nowe fragmenty rozgrywki, ale zdradzili też datę premiery.

Widać, że premiera Dying Light 2 musi nadchodzić wielkimi krokami. Do tej pory bowiem Techland bardziej milczał na temat gry niż dzielił się szczegółami. Jednak w czwartkowy wieczór, na specjalnie przygotowanej prezentacji, dostaliśmy ich w końcu całkiem dużo.

Jeśli chodzi o fabułę Dying Light 2 to wiemy, że sequel dzieje się 20 lat po wydarzeniach poprzedniej części i jego fabuła na tyle luźno nawiązuje do historii z poprzedniczki, że wcale nie trzeba będzie przechodzić starszej gry by wiedzieć o co chodzi. Potem przyszła pora na obszerne fragmenty rozgrywki, z nowym bohaterem i historią.

Zobacz: Dying Light 2: Stay Human – to pełny tytuł nadchodzącej gry Techlandu

Wygląda na to, że jedną z cech charakterystycznych nowej części będzie sporo zawartości “dla dorosłych” – mam tu oczywiście na myśli krew i efektowne zabójstwa. Premiera gry nastąpi 7 grudnia 2021, potwierdzono też obecność na starej i nowej generacji konsol. Dying Light 2 będzie dostępna w 3 wersjach (ceny z PS Store):

  • standardowej, w cenie 269 PLN
  • deluxe edition w cenie 329 PLN
  • ultimate edition za 419 PLN

Deluxe Edition otrzyma DLC, breloki do broni, skiny, tapety, komiks, artbook i soundtrack z gry, a ultimate edition wszystko co powyżej, a dodatkowo bonusy do doświadczenia, materiałów rzemieślniczych oraz dodatkowe DLC.

A wspomniany wcześniej gameplay wygląda tak:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTechland
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię