Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – do sieci trafiła lista trofeów

Dying Light 2 – do sieci trafiła lista trofeów

Do sieci trafiła pełna lista trofeów, jakie będą mieli do zdobycia gracze w Dying Light 2. Na szczęście do osiągnięcia platyny nie będzie trzeba grać 500 godzin.

Premiera Dying Light 2 zbliża się wielkimi krokami. Według zapewnień twórców przejście gry od A do Z zajmie nam aż 500 godzin. Deweloperzy obiecują także, że tytuł będzie wspierany przez pięć lat. Teraz do sieci trafiła lista trofeów do zdobycia. Jeżeli nie chcecie spoilerów to teraz przerwijcie lekturę.

Zobacz: Xbox wypuści linię lakierów do paznokci w kolorach padów

Na graczy będzie czekało 58 osiągnięć wliczając w to „platynę”, czyli osiągnięcie jakie zostanie przyznane za zebranie wszystkich pozostałych. Mamy tu takie, które dotyczyć będą postępów w fabule. Nie zabraknie również tych dotyczących zadań pobocznych czy tworzenia konkretnych przedmiotów lub wykorzystania mechanik gry.

Co ciekawe, Dying Light 2 ma tylko jedno osiągnięcie za przejście gry, zatem nie będzie trzeba przechodzić jej kilka razy na różnych poziomach trudności lub z różnymi wyborami fabularnymi. Sama kampania zajmie nam około 20 godzin rozgrywki, ale zwiedzenie każdego zakamarka mapy i zrobienie wszystkiego co można zroić, to już zabawa na 500 godzin.

Pełną listę trofeów wraz z opisem znajdziecie wchodząc TUTAJ.

Premiera Dying Light 2 już 4 lutego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię