Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 - jak znaleźć easter egga z Cyberpunk 2077

Dying Light 2 – jak znaleźć easter egga z Cyberpunk 2077

Uważni gracze znajdą w Dying Light 2 easter egga związanego z inną polską produkcją – Cyberpunk 2077. Podpowiadamy jak znaleźć “cyber ręce”.

Cyber ręce w Dying Light 2 to specjalny rodzaj kastetu, który można zdobyć jedynie o konkretnego NPC. A jeśli nie będziecie ostrożni, możecie po prostu przegapić okazję do spotkania go.

Zobacz: Dying Light 2 – czy Techland stworzył epickie dzieło?

Aby zacząć, musicie wspiąć się na szczyt najwyższego budynku w mieście VNC Tower. Nie da się na niego dostać w normalny sposób, wspinając się, bo zawsze Wasza postać będzie miała zbyt małą wytrzymałość. Jedyny sposób to konkretna misja – Audycja. Po jej zakończeniu możecie powtórnie wejść do budynku przez jego północne wejście, które będzie oświetlone lampami UV.

Stamtąd będzie można wjechać windą na dach. Na nim musicie poszukać zielonej, metalowej struktury i z niej poszukać sąsiednich wieżowców, nieco niższych niż samo VNC. Niedaleko naszej pozycji powinniście zobaczyć najpierw jeden budynek z anteną, a trochę dalej – kolejny, to on jest naszym celem. Nie da się na nie dostać inaczej niż za pomocą paralotni. Po wylądowaniu na ostatnim budynku, po lewej stronie powinniście zobaczyć człowieka przy ognisku. Z dialogu wyniknie, że typ pochodzi z Night City – po rozmowie zniknie, ale zostawi Wam schemat nowej broni – Cyber Rąk 2177.

Dying Light 2 Cyber hands

Uwaga, drobny spoiler – jedyny moment, by zdobyć broń to ten zaraz po ukończeniu misji Audycja. Jeśli rozpoczniecie epilog, NPC ze schematem prawdopodobnie zniknie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię