Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 - gra pozwala używać duszenia Mocą wobec przeciwników

Dying Light 2 – gra pozwala używać duszenia Mocą wobec przeciwników

Dying Light 2 wypakowany jest easter eggami. Ostatnio pisaliśmy o nawiązaniu do Cyberpunka, swoje miejsce ma tam Doom, a ostatnio gracze trafili też na.. Gwiezdne Wojny.

Zdecydowanie miłośnicy easter eggów nie mogą narzekać na ich liczbę w Dying Light 2. Szczególnie takich, które korzystają ze śmiesznych broni, lub nawiązują do kultowych broni popkultury. Jeden z dziennikarzy OC Gamera zauważył, a jutuber AshesWolf nagrał filmik, który pokazuje jak “odblokować” easter egga związanego z Gwiezdnymi Wojnami i wykorzystać Moc.

Gdy odblokujecie ukryty poziom, nawiązujący do Dooma, szukacie ściany z ukrytymi drzwiami. Za nimi znajdziecie schemat, który pozwoli Wam na duszenie przeciwników z daleka, dokładnie tak jak robił to Darth Vader. Opis schematu bezpośrednio odnosi się do jednej z linii dialogowych Star Wars: Rogue One, wypowiadanych właśnie przy okazji takiego duszenia.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.5 z problemami

A to nie wszystko – w grze są jeszcze inne, tego typu sekrety, na przykład deskolotka, nawiązująca do Powrotu do Przyszłości. Ile takich tajemnic udało Wam się znaleźć do tej pory?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię