Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – prace nad grą idą zgodnie z planem

Dying Light 2 – prace nad grą idą zgodnie z planem

Ostatnio bardzo cicho zrobiło się na temat Dying Light 2 i wielu graczy zastanawiało się co się dzieje z produkcją. Wygląda na to, że prace nad grą idą zgodnie z planem, możemy spać spokojnie i przygotowywać się na premierę.

Dying Light 2 to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów. Gra zapowiada się wyśmienicie i zgodnie z zapewnieniami dewelopera ma być znacznie lepsza od części pierwszej. Największy problem to to, że nadal nie wiemy kiedy ma odbyć się premiera gry i co się dzieje z produkcją. Techland cały czas zajmuje się szlifowaniem gry i poprawieniem błędów.

Zobacz: Spelunky 2 bez trybu kooperacji online na PC

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez dział PR dewelopera, prace te przebiegają bez najmniejszych kłopotów. Wiele wskazuje na to, że nie będzie kolejnych opóźnień, a nawet jeżeli będą to tylko nieznacznie. Ekipa Push Square odpytała Olę Sondej z PR Techlandu, co się dzieje z grą:

Rozwój Dying Light 2 posuwa się naprzód zgodnie z naszym wewnętrznym harmonogramem, który odpowiednio ustaliliśmy na początku tego roku.

Nie ukrywam, że jest to bardzo dobra wiadomość. Biorąc pod uwagę problemy jakie pojawiły się podczas produkcji gry zachodziły obawy, że nie doczekamy się Dying Light 2. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zagrać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię