Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe

Dying Light 2 – poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe

Techland ujawnił wymagania sprzętowe dla nadchodzącego Dying Light 2. Wygląda na to, że w grę powinien móc zagrać niemal każdy.

Według twórców, absolutnym minimum, niezbędnym, żeby odpalić Dying Light 2 jest Nvidia GeForce GTX 1050 Ti lub AMD Radeon RX 560 z 4GB pamięci. Natomiast najlepsze efekty graficzne osiągniecie jeśli na pokładzie macie RTX 3080 10GB.

Zobacz: Dying Light 2: Stay Human – to pełny tytuł nadchodzącej gry Techlandu

Wygląda więc na to, że autorzy gry obrali sobie za cel tak szeroki wachlarz opcji, by w grę zagrał niemal każdy – oczywiście uwzględniając fakt, że aktualnie rynek ciągle walczy z brakami kart graficznych. Silnik C-Engine, na którym oparta jest gra, wygląda na bardzo dobrze skalowalny.

Dying Light 2

Warto w tym miejscu zauważyć, że o ile można grać korzystając ze zwykłego dysku twardego, najlepiej jednak wyposażyć się w dysk SSD. Na konsolach Dying Light będzie miał tryb wydajności, skupiający się na dostarczeniu jak największej liczby klatek. Gra pojawi się 4 lutego przyszłego roku na konsolach PlayStation, Xboxach oraz PC, natomiast posiadacze Switcha zagrają przez chmurę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię