Strona głównaEsportDywizja CS G2 Esports rozpoczyna współpracę z marką AOC

Dywizja CS G2 Esports rozpoczyna współpracę z marką AOC

Na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a mamy do czynienia z kolejnym, interesującym partnerstwem. Firma AOC podjęła bowiem współpracę z drużyną G2 Esports.

Ta, założona w 2013 roku przez Carlosa „ocelote” Rodrigueza pod nazwą Gamers2 organizacja jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i dłużej działających. Swego czasu na jej dokonaniach bardzo skupiona była uwaga polskich kibiców, z racji jej – w tamtym momencie – pełnego, polskiego składu. Grali tam między innymi innocent, SZPERO, mouz, MICHU, MINISE i rallen, a trenerami byli Loord i dArk.

Zdaniem Stefana Sommera z firmy AOC to partnerstwo będzie doskonałym sposobem na udoskonalenie ich produktów. Ważnym elementem współpracy będzie między innymi wyposażenie gaming house’ów należących do organizacji w monitory właśnie tej marki – konkretnie modele AG251FZ z serii AGON. Również sam założyciel G2 Esports, ocelote, przyznał, że profesjonalni gracze są ważnymi osobami jeśli chodzi o rozwój tego rodzaju peryferiów i z nawiązanej współpracy powinny wyniknąć same korzyści – dla obu stron.

Jak zapewnia producent, zainstalowane na użytek zawodników G2 Esports monitory mają odświeżanie na poziomie 240 Hz oraz czas reakcji wynoszący 1 ms. Chodzi oczywiście o to, żeby w żaden sposób nie ograniczać potencjału zawodników, a wręcz przeciwnie – pomagać im się rozwijać oraz trenować. Pierwsza okazja by przekonać się jak wypadły treningi z nowym sprzętem już niedługo – w 1. etapie Eleague Major.

Źródło: AOC

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię