Strona głównaGryAktualnościSynowie byłego gracza NBA wydali 16 tys. dolarów w… Fortnite

Synowie byłego gracza NBA wydali 16 tys. dolarów w… Fortnite

Kendrick Perkins to były już gracz NBA, który pewnego razu przeżył lekki szok. Mężczyzna poszedł do sklepu kupić kilka rzeczy, ale jego karta została odrzucona. Jeszcze bardziej szokujący był powód, dla którego nie dało się nią zapłacić.

Kendrick Perkins – były gracz NBA – nie jest wielkim fanem gier komputerowych. Jednak w obecnych czasach, w których zmuszeni jesteśmy do siedzenia w domu, jest to jedna z podstawowych rozrywek tak dzieci, jak i samych rodziców. W przypadku jego pociech przerodziło się to jednak w coś niezdrowego. Perkins przyznał, że jego dwaj synowie mają obsesję na punkcie Fortnite’a, która kosztował go już sporo pieniędzy.

Były zawodnik NBA przyznał, że pewnego razu jego karta została odrzucona w trakcie zakupów w sklepie. Było to dla niego sporym szokiem, ale jeszcze większe zdziwienie przyszło, gdy zdał sobie sprawę z powodów odrzucenia karty. Okazało się, że jego synowie wydali aż 16 tys. dolarów w grze Fortnite, prawdopodobnie na skiny do postaci. Perkins przyznał, że nawet nie wiedział, co to dokładnie jest.

Niestety, nie znamy dalszej części historii. Możemy się jedynie domyślać, że synowie byłego mistrza NBA (z Boston Celtics w 2008 roku) mieli spore problemy. Wiemy natomiast, że już nie mają dostępu do karty kredytowej swojego ojca.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceESPN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię