Advertisement
Strona głównaWiadomościDzięki Fortnite spłacił kredyt swojej mamy

Dzięki Fortnite spłacił kredyt swojej mamy

Zapewne niejednokrotnie słyszeliście od swoich rodziców, żeby skończyć grać i wziąć się za naukę bo granie nic Wam nie da. Z pewnością w ten sposób nie powie mama jednego z profesjonalnych streamerów Fortnite, który dzięki graniu spłacił zaciągnięty przez nią lata temu kredyt.

Kredyty studenckie w USA są zmorą większości ludzi pragnących uzyskać dyplom wyższej uczelni. Ich spłata zajmuje więcej czasu niż skończenie studiów ciągnąć się niemal do emerytury. Na szczęście tego problemu nie będzie miała już mama Aydana Conrada, profesjonalnego streamera, który ma 1,4 milion obserwujących na Twitchu.

Zobacz: Apex Legends – czwarty sezon pojawi się razem z nową postacią

Streamer podczas jednego z ostatnich stremów zadzwonił do swojej mamy i poinformował o spłacie zaciągniętego przez nią kredytu studenckiego dzięki środkom przekazanym przez jego fanów.  Matka nie mogła uwierzyć w to co się stało i rozpłakała się na wizji. Conrad przyznał swojej matce, że spłaty mógł dokonać dzięki Fortnite i widzom na Twitch.

Zobacz: Warcraft III w Reforged – zobacz odświeżonych bohaterów i jednostki

Według serwisu The Loadout Aydan dzięki Fortnite zdobył nagrody o wartości około 160 000 $. Nie wiadomo dokładnie ile ma przychodu ze streamingu, ale 1,4 miliona obserwujących raczej nie powinien narzekać.

Z pewnością, nie usłyszy on więcej „Wyłącz komputer i weź się za naukę!”

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię