Strona głównaGryAktualnościDzięki Steamowi w gry z lokalnym multiplayerem zagracie online

Dzięki Steamowi w gry z lokalnym multiplayerem zagracie online

Trwają prace nad nową funkcją na Steamie. 

Jeżeli lubicie czasami zabłądzić wśród mniejszych gier, na pewno wielokrotnie natrafiliście już na lokalny multiplayer lub kooperację. Zabawne tytuły, które na pewno sprawiłyby mnóstwo frajdy Waszym znajomym na TeamSpeaku czy Discordzie, gdyby tylko była możliwość wspólnego grania online.

Zobacz: Steam: Interaktywny doradca wskaże gry, które powinny nas zainteresować

Steam postanowił odpowiedzieć na te problemy. Na forum Unity pojawiły się plotki o Remote Play Together, nowej funkcji, nad którą aktualnie pracuje Valve. Podstawowe założenie jest takie, żeby obsługiwane były wszystkie gry z lokalnym multiplayerem. Również te wyposażone w split screen.

Wystarczy porządny internet oraz jedna kopia gry, Steam ma zająć się resztą. Remote Play Together będzie obsługiwać maksymalnie cztery osoby, oferując im rozgrywkę w 1080p i 60 klatkach.

Nowa funkcja rozpocznie beta testy już 21 października. Wtedy będziemy mogli pierwszy raz przekonać się, czy wszystko działa dokładnie tak łatwo i przyjemnie, jak teraz opisuje to Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię