Strona głównaWiadomościRozrywkaUbisoft szturmuje branżę filmów animowanych. W planach między innymi serial o Watch...

Ubisoft szturmuje branżę filmów animowanych. W planach między innymi serial o Watch Dogs

Ubisoft po raz kolejny próbuje szukać szczęścia w tematyce seriali telewizyjnych. Kilka popularnych marek ma się stać materiałem źródłowym, niektóre z dość nietypową grupą docelową.

Według portalu Hollywood Reporter, Ubisoft chce zrobić między innymi serial animowany z Watch Dogs. Jego odbiorcami mają być dzieci w wieku od 8 do 12 lat, nazywane w języku angielskim “tweens”. Serial ma być animowany, a protagonista ma być osobą młodą, z możliwościami hackowania. Podobne losy mogą spotkać Far Cry 3, z tym, że tutaj ten serial może być skierowany do nieco starszego widza i być oparty o to, co działo się w DLC Blood Dragon. 

Zobacz: Stranger Things 4 oficjalnie! Netflix pokazał krótką zajawkę

Ponadto firma pracuje nad animowaną komedią o kulturze gier wideo, show comedy-adventure o przygodach Raymana oraz kolejnym serialem, zatytułowanym Hungry Shark Squad, bazowanym na grze mobilnej Hungry Shark.

Zobacz: The Walking Dead: 11. sezon serialu potwierdzony. Dodatkowo dostaniemy musical

W celu opanowania tych wszystkich planów, Ubisoft stworzył nawet w swojej siedzibie osobny zespół animatorów, których zadaniem jest przeniesienie gier na grunt innych mediów. Mają również współpracować z innymi partnerami, jak na przykład Netflixem. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię