Strona głównaEsportDziki Izaka zaskakują. Pewne zwycięstwa w Polskiej Lidze Esportowej

Dziki Izaka zaskakują. Pewne zwycięstwa w Polskiej Lidze Esportowej

Tak dobrego wyniku nie spodziewali się chyba nawet najbardziej zagorzali fani Izako Boars. Drużyna Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego dość niespodziewanie wygrała wszystkie wczorajsze mecze w Polskiej Lidze Esportowej.

Izako Boars zmierzyli się wczoraj z drużynami Check-Point Team oraz Pompa Team. O ile pokonanie tych pierwszych nie było wielkim zaskoczeniem, o tyle wygrana nad drużyną Isamu i Nitro można uznać za sporą niespodziankę. Sam Kamil ‘kamil’ Kamiński, w wywiadzie po pierwszym spotkaniu, bardzo szczerze przyznał, że zespół aktualnie nie trenuje. To pokłosie ostatnich problemów kadrowych, bowiem z organizacją najpierw pożegnał się Daniel ‘Stomp’ Płomiński, a później Karol ‘repo’ Cybulski. Póki co są oni zastępowani przez Mateusza ‘mattyego’ Kołodziejczyka oraz Mateusza „Szoszona’ Lewickiego, ale najprawdopodobniej nie zagoszczą oni w drużynie na dłużej. Nowy skład ma zostać ogłoszony w trakcie Poznań Game Arena.

Pomimo tych problemów Izako Boars wygrali wczoraj oba swoje mecze. Najpierw bardzo łatwo pokonali zespół Check-Point Team 16:2 (Mirage) i 16:7 (Train), aby za chwilę zwyciężyć 16:12 (Mirage) i 16:8 (Train) z Pompa Team. Wynik pierwszego meczu nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Check-Point Team to mało znany zespół, który nieco sensacyjnie awansował do Polskiej Ligi Esportowej. Zawodnicy nie mają na swoim koncie wielu sukcesów, a wczorajszy mecz pokazał, że sporo muszą się jeszcze nauczyć. Z kolei wygrana nad Pompa Team to spora sensacja. Bez treningów i ze zmianami w składzie Izako Boars poradzili sobie z doświadczoną drużyną. Co prawda zespół Isamu i Nitro również zmienił swój skład, ale było to zaplanowane i Pompa Team trenują razem już od kilku tygodni.

Sam jestem ciekaw, co dalej stanie się z Izako Boars. Niedawno pojawiło się zdjęcie Izaka w gaming housie PRiDE, więc rozgorzały plotki. Jednak nie wyciągałbym z tego zbyt daleko idących wniosków. Może była to czysto koleżeńska wizyta, bez żadnych podtekstów, a może rzeczywiście dzieje się coś ciekawego. Czas pokaże. Na razie nie ma co spekulować. Na pewno wiele osób czeka na oficjalne ogłoszenie nowego składu. Sam zastanawiam się, kto mógłby dołączyć do Neexa, Kamila i Luuliguzmana. Sporo mówi się ostatnio o problemach Venatores, więc może będzie to Patitek? Wolnym zawodnikiem jest też Exus, który nie gra już dla PRiDE. Izak wielokrotnie podkreślał też, jak dobrym zawodnikiem jest Tom223. W PPL-u świetnie prezentują się też Bożydar i Spławik. Możliwości jest naprawdę sporo.

A kogo Wy byście widzieli w składzie Izako Boars?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię