Strona głównaWiadomościNa T-Mobile Warsaw Games Week pojedziesz taksówką za darmo

Na T-Mobile Warsaw Games Week pojedziesz taksówką za darmo

Został niecały miesiąc do jeden z najważniejszych imprez gamingowych w tym kraju. Warsaw Games Week 2017 odbędzie się w dniach 13-15 października i z tej okazji organizatorzy przygotowali świetną promocję na usługi mytaxi.

Każdy, kto będzie chciał dostać się na Wasraw Games Week 2017 będzie mógł to zrobić zupełnie za darmo za pośrednictwem usługi mytaxi. Wystarczy w aplikacji dodać kod promocyjny „WGW17”, aby skorzystać z promocji. Każdy użytkownik będzie miał do wykorzystania 35 zł na pierwszy przejazd. Ale na tym nic koniec niespodzianek. Każdy kolejny kurs, który zacznie się lub zakończy w okolicach wydarzenia, zostanie objęty 50-procentową zniżką. To oznacza, że dzięki mytaxi zaoszczędzimy sporo kasy na taksówkach. Pamiętajcie jednak, aby kurs zamawiać nieco wcześniej, bo przy tak dużych imprezach znalezienie wolnego auta czasami graniczy z cudem.

Alternatywą jest też skorzystanie z funkcji o nazwie mytaxi match. Dzięki niej możemy po drodze zabrać ze sobą znajomych lub innych użytkowników, którzy wybierają się na wydarzenie. Algorytm aplikacji automatycznie może znaleźć dla nas współtowarzyszy, co w trakcie WGW17 nie powinno być problemem. Koszt kursu dzielony jest między wszystkich pasażerów, więc wydatki znowu maleją. Gdyby jednak aplikacji nie udało się znaleźć współtowarzysza podróży, to i tak otrzymamy 25-procentową zniżkę.

Cieszy mnie, że przy okazji takich wydarzeń można liczyć na tego typu akcje. Dla taksówkarzy Warsaw Games Week i tak będzie prawdziwym Eldorado, które wzbogaci ich konta o niezłe sumki, ale przecież nie ma w tym nic złego. To ich praca, za którą należą im się godziwe stawki. Dzięki aplikacji mytaxi mamy też pewność, że nie zostaniemy oszukani przez niewielką, ale jednak głośną grupę „Januszów taksówek”. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak korzystać z przygotowanej promocji.

Kto z czytelników Gaming Society wybiera się na Warsaw Games Week 2017?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię