Strona głównaEsportDzisiaj dalsza część eliminacji do IEM Katowice. Gdzie obejrzymy mecz AGO Gaming?

Dzisiaj dalsza część eliminacji do IEM Katowice. Gdzie obejrzymy mecz AGO Gaming?

Już dzisiaj, o godzinie 19:00, rozpocznie się dalsza faza eliminacji do IEM Katowice 2018. W walce wciąż pozostają polskie zespoły z AGO Gaming na czele. Gdzie obejrzymy transmisję?

W walce o awans do IEM Katowice 2018 wciąż pozostają 3 polskie drużyny – AGO Gaming, Pompa Team (w nowym składzie z Repo) oraz Team Kinguin. Niestety, dwie z tych drużyn trafiły na siebie, bowiem AGO zmierzą się z Pompą. Co więcej, w razie zwycięstwa Pingwinów z Alternate aTTaX w kolejnej rundzie również trafią oni na Polaków (zwycięzcę AGO vs. Pompa).

Oprócz polskich drużyn w eliminacjach wciąż biorą udział między innymi (z tych bardziej znanych zespołów): Heroic, Windigo Gaming, WASD Sports, Singularity oraz KPI Gaming. Są to otwarte eliminacje, z których awans do dalszej fazy wywalczą tylko 2 zespoły. Aby tak się stało, polskie zespoły muszą wygrać dzisiaj dwa swoje mecze. Szkoda, że drabinka ułożyła się tak, że uda się to tylko jednej z nich.

Dwaj finaliści trafią do zamkniętych kwalifikacji, gdzie czekają już takie drużyny jak: Gambit, Fnatic, North, Mousesports, BIG, HellRaisers, Natus Vincere oraz EnVyUs. Awans bezpośrednio do IEM Katowice 2018 wywalczą 4 zespoły z zamkniętych eliminacji w Europie. Do nich dołączą 2 z Ameryki i po 1 z Azji oraz Oceanii.

Co ważne, dzisiejszy mecz AGO Gaming z Pompa Team będzie transmitowany na kanale ESL Polska na Twitchu. Za komentarz odpowiadać będzie Maciej ‘Morgen’ Żuchowski. Początek o godzinie 19:00. Drabinkę znajdziecie TUTAJ.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię