Strona głównaEsportDzisiaj zaczynają się Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III

Dzisiaj zaczynają się Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III

Esport rozwija się tak szybko, że do łaski zaczynają wracać stare, klasyczne gry. O ile turniej w CS:GO, LoL-a lub nawet PUBG nikogo nie dziwią, tak zawody w Heroes of Might & Magic III jest czymś wyjątkowym. A to właśnie dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Polski.

Mistrzostwa Polski w Heroes of Might & Magic III są organizowane przez vortal Jaskinia Behemota, który zajmuje się tematyką HoMM. Wczoraj zakończyły się zapisy do turnieju, a już dzisiaj mają ruszyć rozgrywki grupowe.

– Esport święci tryumfy, więc nadszedł czas, by i nasza ulubiona gra doczekała się profesjonalnych e-zawodów. Dołącz do dziesiątek graczy i zmierz się z nimi na najpopularniejszych mapach turniejowych. Na zwycięzcę czekają nagrody rzeczowe, tytuł Mistrza Polski 2018 oraz wieczny splendor! – można przeczytać na stronie turnieju.

Do gry wymagana jest gra Heroes of Might & Magic III wraz z najnowszym dodatkiem Horn of the Abyss. Do tego koniecznie trzema mieć nakładkę HD mod. Dzisiaj o godzinie 19:00 zostaną rozlosowane wszystkie grupy. Od tego momentu gracze będą mogli planować swoje mecze. Aby wynik został zatwierdzony, zawodnicy muszą złożyć zgodny raport. Faza grupowa ma potrwać do 17 marca.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię