Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeE3 2021 – odwołane na rzecz wydarzenia cyfrowego

E3 2021 – odwołane na rzecz wydarzenia cyfrowego

Wygląda na to, że podobnie jak w ubiegłym roku E3 będzie odbywało się wyłączenie jako wydarzenie online trwające trzy dni. Jest to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie biorąc pod uwagę trwającą nadal pandemię.

Na informacje dotyczące odwołania E3 2021 jako wydarzenia dostępnego dla zwiedzających natrafiła ekipa serwisu ResetEra. Dotarli oni do pliku PDF z programem spotkania LA Board of Convention and Tourism Development, które ma rozpocząć się 3 marca. Na 18 stronie dokumentu znajduje się sekcja Odwołane wydarzenie na żywo w 2021 roku.

Wydaje się, że to niepodważalny dowód na odwołanie tegorocznej imprezy. Będzie to tym samym drugie z rzędu odwołane E3 z powodu pandemii Covid. Jednak ESA planuje cyfrową prezentację. Organizator wydarzenia wydał oświadczenie informując, że zmienia wydarzenie E3 na 2021 i wkrótce udostępni szczegółu imprezy.

Zobacz: Final Fantasy VII Remake otrzyma next-genowy update i nowy epizod

Cyfrowe E3 odbędzie się między 15 a 17 czerwca. A całe wydarzenie Online prawdopodobnie rozpocznie się otwarciem, które odbędzie się 14 czerwca. Po otwarciu możemy liczyć na kilka dwugodzinnych sesji oraz mniejszych transmisji wydawców. W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się bardziej szczegółowego harmonogramu E3 2021.

Gdy tylko dowiemy się więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię