Strona głównaWiadomościHardwareASUS Radeon RX 6700 XT TUF Gaming i DUAL uchwycone na zdjęciach

ASUS Radeon RX 6700 XT TUF Gaming i DUAL uchwycone na zdjęciach

ASUS już szykuje swoją ofertę najnowszych kart graficznych z układami graficznymi AMD Radeon RX 6700 XT, które to mają zostać zaprezentowane w najbliższej przyszłości.

Serwis VideoCards.com otrzymał od przedstawicieli ASUS’a dwa zdjęcia najnowszych kart graficznychz układem graficznym AMD Radeon RX 6700 XT, które mają zadebiutować za kilka dni. Podobno w przygotowaniu są łącznie trzy modele w tym jeden model referencyjny, ale jego zdjęcia nie otrzymano. Przyjrzyjmy się zatem dwóm modelom, które chciano zaprezentować szerszej publiczności.

ASUS Radeon RX 6700 XT Dual 12 GB

Podstawowy model ASUS Radeon RX 6700 XT Dual 12 GB to pierwsza karta, która jest fabrycznie podkręcona, o ile tego nie wiemy, ponieważ ASUS nie podzielił się z serwisem tą informacją. Co więcej, na podstawie plotek krążących w internecie spodziewamy się, że karta ta będzie wyposażona w rdzeń Navi22-B, który ma obniżoną wartość TGP. Zasilanie tego modelu to jedno złącze 8 pinowe i drugie 6 pinowe. Sama karta graficzna ma długość 29,7 cm, a jej grubość to 2,7 slota.

ASUS Radeon RX 6700 XT TUF Gaming OC 12 GB

Druga z zaprezentowanych kart graficznych to ASUS Radeon RX 6700 XT TUF Gaming OC 12 GB. Według wszystkich plotek model ten ma być wyposażony w rdzeń graficzny Navi22-A, który podobno pracuje z wyższym wskaźnikiem TGP. Zasilanie jest identyczne jak w przypadku modelu Dual. Lecz same wymiary karty zwiększyły się jej wysokość to prawie 3 sloty, a długość to 32,2 cm.

Premiera najnowszych kart graficznych AMD spodziewana jest na najbliższym wydarzeniu AMD, które ma się odbyć 3 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię