Strona głównaGryAktualnościEA Access na PlayStation 4 zadebiutuje już dzisiaj

EA Access na PlayStation 4 zadebiutuje już dzisiaj

Niebieska strona konsolowej wojny doczekała się kolejnej subskrypcji.

Od dzisiaj posiadacze PlayStation 4, obok ekskluzywnej dla tej konsoli usługi PlayStation Plus, będą mogli wyposażyć się również w EA Access, który zagwarantuje dostęp do szerokiej biblioteki gier Elektroników oraz licznych zniżek.

Zobacz: Apex Legends: trwa walka z cheaterami. Matchmaking będzie ich dobierał do wspólnych meczów

Abonament kosztuje 5$ miesięcznie lub 30$ rocznie. Na oficjalnej stronie EA znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, odliczanie do dokładnej premiery ich usługi oraz możliwość przedpremierowego zapisania się do EA Access.

Podobna usługa jest już od dłuższego czasu dostępna na PC, więc wiemy mniej więcej, czego spodziewać się po Electronic Arts. Access pozwala graczom cieszyć się obszerną biblioteką gier. Subskrypcję powinni docenić zarówno fani single playerów, którzy potraktują EA Access jako możliwość nadrobienia zaległości, jak i miłośnicy multi, którzy będą mogli sprawdzić popularniejsze tytuły online bez ryzykowania większych wydatków. Ponadto, w ramach abonamentów można również przez określony czas sprawdzić wszystkie najnowsze premiery od tego wydawcy.

Biblioteka jest regularnie poszerzana przez EA, a aktualnie znajdują się w niej m.in. takie tytuły jak Battlefield V, Titanfall 2, Fifa 19, A Way Out czy The Sims 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię