Strona głównaGryAktualnościEA może ostro karać za przecieki z Battlefiled 2042

EA może ostro karać za przecieki z Battlefiled 2042

Gracze biorący udział w beta testach Battlefiled 2042 musieli podpisać NDA, którego złamanie wiąże się z konsekwencjami. Zdradzanie zawartości gry może zatem bardzo wiele ich kosztować.

W tym tygodniu rozpoczęły się beta testy Battlefiled 2042, które mają dać EA pogląd techniczny na stan gry. Tym samym do sieci trafiło wiele filmów przesyłanych strumieniowo oraz zrzuty ekranów z gry. Jednak osoby, które korzystały z tej wersji gry musiały podpisać NDA, w którym zobowiązały się do nieudostępniania fragmentów ani szczegółów dotyczących gry. EA ostrzegło teraz tych ludzi, że mogą zostać wyrzuceni nie tylko z testów, ale mogą otrzymać permanentnego bana.

Battlefield 2042

EA podjęło szybkie działania, aby pousuwać z sieci filmy z gry. Jednocześnie menedżer społeczności EA Studios Europe napisał na Twitterze podsumowanie testów. Walsh podał szczegółowe informacje na temat przebiegu testów, liczby graczy i dlaczego EA przeprowadza takie testy techniczne.

Zobacz: GameMaker celuje w pozycję lidera nowej fali indie-developmentu

Na początku wątku jednak przypomniał, że każdy z graczy objęty jest NDA więc, przesyłanie screenów czy streamowanie rozgrywki jest naruszeniem zasad umowy z EA. Gracze łamiący zasady mogą spodziewać się nie tylko wyrzucenia z testów, ale również blokady z nadchodzącej grze. Prawdopodobnie wielu graczy nawet nie czytało dokładnie tego co podpisywali. Bolesne przebudzenie może nastąpić 22 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię