Strona głównaGryEA Play w tym roku odwołane, ale firma nadal ma zaplanowane pokazy...

EA Play w tym roku odwołane, ale firma nadal ma zaplanowane pokazy gier

Letni sezon wydarzeń gamingowych już jest mocno niepewny, a teraz otrzymał kolejny cios. Jak poinformowało Electronic Arts, EA Play nie odbędzie się w tym roku.

Jak poinformował wydawca, pokazy i premiery kolejnych gier będą miały miejsce “wtedy, gdy dla każdego z nich znajdzie się odpowiedni czas”. W oświadczeniu możemy przeczytać m.in., że tym w roku premiery nie układają się tak, by można było wszystko pokazać na jednym pokazie. Nadal jednak nie zabraknie dużych ogłoszeń, które jednak będą miały miejsce w ciągu całego roku.

EA Access Origin Play

Z reguły pokazy EA Play odbywały się w czerwcu, jako całkowicie samodzielne wydarzenia lub towarzyszące E3. Jedynym wyjątek od tradycji wydarzeń na żywo był zeszły rok, kiedy to pandemia zmusiła firmę do zmiany formatu na wydarzenie online. Wydarzenia na żywo zaczynają powoli wracać, ale letni kalendarz dalej jest mocno niepewny – już wiadomo na pewno, że E3 2022 nie odbędzie się w takim formacie. Z drugiej jednak strony, publiczność weźmie udział w Summer Games Fest Geoffa Keighley’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię