Strona główna Gry Targi i konferencje

Targi i konferencje

Intel Extreme Master, PGA, Good Game Expo nie są nam obce. Dla Was jesteśmy tam na miejscu, by pokazać najważniejsze momenty z targów i turniejów esportowych. Na wideo przechwytujemy nowe gameplaye i najlepsze emocje.

E3 2020 anulowane po raz drugi. Tym razem w wersji online

Od kilku tygodni wiadomo, że E3 w tym roku się nie odbędzie, a przynajmniej w tradycyjnej formie. Organizatorzy jednak nie zamierzali się poddawać i chcieli imprezę przenieść do Internetu. To również się nie udało. E3 2020 zostało anulowane… po raz drugi.

GDC 2020 odbędzie się, ale dopiero w sierpniu. Prawdopodobnie

Organizatorzy GDC ogłosili, że tegoroczna impreza nie została całkowicie anulowana. Zamiast w dniach 16-20 marca odbędzie się w sierpniu. Prawdopodobnie, o ile pandemia koronawirusa zostanie do tego czasu opanowana.

gamescom 2020: organizatorzy analizują sytuację, ale przygotowania biegną zgodnie z planem

Gamescom 2020 to jedna z bardziej odległych czasowo imprez branży gier. Ale mimo wszystko także jej organizatorzy muszą się mocno zastanowić nad planem awaryjnym w razie, gdyby koronawirusa nie udało się do tej pory okiełznać.

E3 2020 oficjalnie odwołane! Wystawcy planują pokazy online

To się musiało tak skończyć. E3 2020 oficjalnie odwołane.

E3 2020 anulowane – donoszą liczne źródła

Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez organizatorów, to największe gamingowe targi E3 prawdopodobnie nie odbędą się w 2020 roku. To pokłosie panującej w tym momencie pandemii koronawirusa.

E3 2020 – przygotowania do imprezy ruszają z kopyta

Organizatorzy targów E3 – Entertainment Software Association ogłosili, że przygotowania do imprezy idą zgodnie z planem. W chwili obecnej nie ma planów odwoływania imprezy z powodu panującej epidemii koronawirusa. Jednak w przypadku wyższej konieczności plany mogą zostać zmienione.

Sony rezygnuje z udziału PAX East z powodu koronawirusa

Sony poinformowało, że nie weźmie udziału w targach PAX East w tym roku, z powodu epidemii koronawirusa. Firma planowała zaprezentować tam kilka nadchodzących tytułów na PlayStation 4 oraz dać graczom możliwość wypróbowania dema The Last of Us II

E3 2020 bez Geoffa Keighleya – czas na zmiany w formule imprezy

Geoff Keighley oświadczył, że nie weźmie w tym roku udziału w targach E3. Uważa on, że impreza powinna się zmienić i być bardziej cyfrowa oraz globalna.

Wyciekła lista wystawców na E3 2020. Brakuje kilku “grubych ryb”

E3 ma wyraźnego pecha. Nie dość, że coraz częściej pojawiają się głosy twierdzące, że targi tracą na znaczeniu, to w momencie gdy organizatorzy chcą ratować sytuację, ktoś doprowadza do wycieku listy wystawców. A z niego wynika, że paru wielkich firm na tegorocznym E3 zabraknie.

Na PGA 2019 po raz pierwszy usłyszymy w pełni polską wersję Cyberpunk 2077

Na tegorocznym Poznań Game Arena nie zabraknie też CD Projekt RED. Polska firma pojawi się w stolicy Wielkopolski i pokaże Cyberpunk 2077. Co więcej, grę po raz pierwszy zobaczymy w polskiej wersji językowej z pełną lokalizacją.

Borderlands 3 – oficjalna premiera w Polsce (galeria)

Dzisiaj odbyła się w Polsce oficjalna premiera gry Borderlands 3. Z tej okazji firma Cenega zorganizowała ciekawe spotkanie, na którym można było spotkać między innymi cosplayerów, przebranych za postacie z gry.

Pixel Heaven 2019 czyli sześć powodów dlaczego warto co roku zaglądać do Warszawy

W Polsce odbywa się sporo wydarzeń związanych z szeroko pojętą branżą gier, ale dla mnie najważniejsze są dwie z nich. Pierwsze z nich to IEM Katowice, a potem chyba największa impreza dla miłośników klimatów retro w tej części Europy – Pixel Heaven.

The Game Awards 2018 – poznaliśmy najlepszą grę 2018 roku!

Za nami rozdaniem Oskarów w świecie gier, czyli The Game Awards 2018. Jaka gra została uznana za najlepszą w tym roku? Które produkcje wygrały w swoich kategoriach? Poznajcie zwycięzców prestiżowych nagród!

The Game Awards 2018 – najważniejsze zapowiedzi z nocnego rozdania nagród

W nocy czasu polskiego odbyło się rozdanie Oskarów w świecie gier, czyli The Game Awards 2018. Jednak dla widzów nie to było najważniejsze. W trakcie wydarzenia zaprezentowano sporo nowych gier. Oto najważniejsze z nich.

Od premiery Dragon Age 4 dzielą nas jeszcze lata. Ale w piątek pierwsze informacje

To już niemal pewne – w nocy z czwartku na piątek, w trakcie The Game Awards 2018, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana gra Dragon Age 4. Jednak na tym dobre informacje się kończą. Produkcja jest jeszcze w trakcie tworzenia i nie ma co liczyć na premierę przed 2021 rokiem.

Nie zobaczymy Cyberpunk 2077 podczas The Game Awards 2018

Szóstego grudnia startuje impreza The Game Awards 2018, podczas której zobaczymy m.in. zapowiedzi nadchodzących gier oraz rozdanie nagród dla najlepszych tegorocznych tytułów. Niestety zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem wśród zapowiedzi zabraknie Cyberpunk 2077.

Dragon Age 4 kolejną grą, którą zobaczymy na The Game Awards?

Przyszłotygodniowe The Game Awards 2018 zapowiada się na coś o wiele większego niż tylko wręczenie prestiżowych nagród za najlepsze gry roku. W trakcie wydarzenia zaprezentowanych ma być wiele nowych gier. Wielkość niektórych tytułów zaskakuje.

W piątek The Game Awards 2018 – zobaczymy ponad 10 nowych gier

The Game Awards to takie Oscary w świecie gier. Jednak coroczna impreza to nie tylko rozdanie nagród, ale też prezentacja nowych gier, które nigdy wcześniej nie były prezentowane. W przyszły piątek zobaczymy ich ponad 10!

Sony nie pojawi się na E3!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Sony – twórcy konsol spod szyldu PlayStation – nie pojawi się na prawdopodobnie największych targach growych na świecie, czyli E3.

Ogłoszono listę gier nominowanych do prestiżowej nagrody The Game Awards 2018

Zbliża się koniec 2018 roku, a to oznacza, że przyszedł czas różnej maści konkursów, plebiscytów i wręczania nagród. W świecie gier jest ich naprawdę sporo, ale jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń jest The Game Awards. Właśnie poznaliśmy pełną listę nominowanych.

GORĄCE RECENZJE