Strona głównaGryEA przedstawia pierwszą grupę najwyżej ocenianych piłkarzy i zapowiada demo FIFY 19

EA przedstawia pierwszą grupę najwyżej ocenianych piłkarzy i zapowiada demo FIFY 19

Karty zawodników o nieprzeciętnym talencie do kopania piłki zostały odsłonięte. To oni będą brylować na boisku, popisując się indywidualnym dryblingiem, talentami w obronie, czy też nieziemską wytrzymałością.

Premiera FIFY 19 jest już coraz bliżej. EA szykuje kasy fiskalne obsługujące wszystkie platformy i mikropłatności, mając pewność, że i w tym roku zapełni pieniędzmi swoje kieszenie aż do pełna. Mimo narzekania tysięcy graczy na tryb Battle Royale i kontrowersyjne działania producenta, FIFA 19 po raz kolejny powinna bez problemu sięgnąć po koronę gry sportowej wydanej w 2018. Nie wiadomo tylko, w jak wielkim stylu pokona swojego jedynego konkurenta Konami.

Wątpliwą jakość ma rozwiać demo gry, które zostanie udostępnione dla wszystkich już 13 września. Co się w nim znajdzie? Jakie tryby, stadiony i drużyny pojawią się w menu? Tego nie wie nikt, oprócz EA. Całkiem możliwe, że kurtyna opadnie nieco szybciej, niż zdążymy je pobrać przez platformę Origin.

Zapowiedzi wersji demo towarzyszy prezentacja pierwszych 20 piłkarzy, którzy znaleźli się na liście najlepszych z najlepszych. Mamy ich nazwiska, zdjęcia i główne cechy odpowiadające wysokiej dyspozycji na cyfrowej murawie. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że nie są to osoby wybranie na chybił trafił lub przez wzgląd na sympatie. Nic tych rzeczy… wyróżnieni sportowcy sami zapracowali na wysokie noty dzięki dobrym występom w prawdziwych meczach mi.n. w tegorocznej edycji MŚ.

Może najpierw pokażemy oficjalny filmik, na którym zawodnicy spierają się o swoje oceny?

A teraz zobaczmy, którym z nich udało się wdrapać na listę najlepszych, zaczynając od 81. miejsca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię