Strona głównaEsportEcenter Copernicup: SEAL Esports wygrywa w Toruniu

Ecenter Copernicup: SEAL Esports wygrywa w Toruniu

Wczoraj wieczorem zakończył się turniej Ecenter Copernicup. Na najwyższym stopniu podium stanęli gracze SEAL Esports, którzy w finale okazali się lepsi od Codewise Unicorns.

W finale toruńskiego turnieju Ecenter Copernicup zagrały drużyny SEAL Esports oraz Codewise Unicorns, które pokonały w półfinałach kolejno Kopunio i PRIDE Academy. Chociaż kibice mieli okazję obejrzeć kilka ciekawych akcji, to jednak pojedynek był dość jednostronny. Wystarczyły zaledwie dwie mapy, aby Foki udowodniły swoją wyższość nad Jednorożcami.

Pierwsza mapa – Train – została rozegrana bardzo szybko. Zawodnicy SEAL Esports błyskawicznie wywalczyli sobie sporą przewagę i pewnie kontrolowali spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się ich prowadzeniem aż 11:4. W drugiej części wystarczyło już tylko postawić „kropkę nad i” i tak też się stało. Pierwsza mapa została wygrana przez Foki wynikiem 16:9.

Bardziej wyrównany przebieg był na drugiej mapie tego meczu, czyli Inferno. Spotkanie lepiej zaczęli gracze Codewise Unicrons, którzy po pierwszej połowie prowadzili wynikiem 9:6. Niestety, okazało się, że to za mało. Druga część należała już do zawodników SEAL Esports, którzy wynikiem 16:13 przypieczętowali swoje zwycięstwo. Tym samy do Fok trafiło 15 tys. złotych oraz nagrody rzeczowe.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię