Strona głównaWiadomościRozrywkaPowstaje filmowy KOTOR?

Powstaje filmowy KOTOR?

Disney i LucasFilm prawdopodobnie pracuje nad grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen, opartą o grę Knights of the Old Republic, wydaną swego czasu przez Bioware. Wiele wskazuje na to, że filmy z tego cyklu mają być aż trzy.

Wiadomo, że do momentu oficjalnego potwierdzenia takich doniesień, należy podchodzić do nich z dystansem, ale ta akurat informacja ma pochodzić z trzech źródeł zbliżonych do projektu. Byłoby to zresztą zgodne z informacjami przedstawionymi przez samych przedstawicieli Lucasfilm, którzy już w kwietniu wspominali, że pracują nad czymś związanym z KOTOR-em.

Zobacz: LucasFilm pracuje nad filmową wersją KOTOR-a?

Za scenariusz ma odpowiadać Laeta Kalogridis, producentka wykonawcza filmu Avatar, która współtworzyła również scenariusz do filmu Alita: Battle Angel. Według tworzonego przez nią scenariusza postaciami występującymi w filmie mają między innymi być Bastila Shan, Darth Malak i Darth Revan.

Zobacz: Disney+ nowym Netflixem. W ofercie m.in. Marvel i Gwiezdne Wojny

Filmy mają się ukazać po tegorocznym The Rise of the Skywalker. Nie wiadomo natomiast czy za filmowego KOTOR-a odpowiedzialny będzie duet David Benioff i D.B. Weiss, twórcy Gry o Tron, którzy, jak już wcześniej zapowiadano, mieli pracować nad jednym z filmów w świecie Gwiezdnych Wojen.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię