Strona głównaWiadomościRozrywkaLucasFilm pracuje nad filmową wersją KOTOR-a?

LucasFilm pracuje nad filmową wersją KOTOR-a?

Kathleen Kennedy – prezes LucasFilm – w rozmowie z MTV News przyznała, że trwają pracę nad adaptacją Knights of the Old Republic. Szkoda, że filmowcom zajęło to aż tyle czasu, bo to przecież ukochana przez fanów historia.

Knights of the Old Republic to nie tylko prawdopodobnie najlepsza gra w świecie Gwiezdnych Wojen (a w sumie to dwie gry), ale też jedna z najlepszych gier cRPG w historii. Opowiada historię dwóch rycerzy Jedi – Revana i Malak, który na czele potężnej floty okrętów wracają pod dwóch latach nieobecności jako Sithowie. Jednak jeden z nich, żądny władzy, ostrzeliwuje okręt drugiego. W tym miejscu do gry wchodzimy my, czyli gracze. To oczywiście w dużym skrócie i uproszczeniu. Więcej nie chcę Wam zdradzać, bo to wciąż świetne gry, w które warto zagrać. Są też książki, które opisują całą historię.

Zobacz: Czy w Star Wars: The Rise of Skywalker dowiemy się, kim są rodzice Rey? Znamy odpowiedź reżysera

No i w końcu ktoś w LucasFilm stwierdził, że to przecież świetna historia, którą można przenieść na duży lub nawet mały ekran. W rozmowie z MTV News Kathleen Kennedy – prezes LucasFilm – przyznała, że trwają już pewne prace.

– Mówimy o tym bardzo często. Tak, pracujemy nad czymś, co będzie można zobaczyć. Na razie nie wiemy, jak to się skończy, musimy też być bardzo ostrożni, by utrzymać pewien rytm Gwiezdnych wojen – tak, by nie było wrażenia, że jest ich za dużo – skomentowała.

Zobacz: Lucasfilm planuje przyszłość serii Star Wars na kolejne 10 lat

Jednak nie spodziewajcie się szybkich efektów. Ostatnie filmy, w tym przede wszystkim Han Solo, pokazały, że dwie duże produkcje w świecie Gwiezdnych Wojen w ciągu roku, to za dużo. Przyznała to sama Kathleen Kennedy. Oczywiście nie zdradziła też, nad czym dokładnie trwają prace w związku z Knights of the Old Republic. Równie dobrze może to być kolejna trylogia, która zostanie wydana za kilka lat, pojedynczy film lub nawet serial na potrzeby Disney+. Czas pokaże.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceMTV News
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię