Strona głównaWiadomościElden Ring nie pojawi się przed kwietniem 2022

Elden Ring nie pojawi się przed kwietniem 2022

Elden Ring, aktualnie będący tworzony przez współpracującą z Kadokawa Corp. firmą From Software, nie pojawi się w sprzedaży przed wiosną przyszłego roku.

Tak wynika z nowego raportu finansowego Kadokawa Corp. – najwyraźniej datę premiery Elden Ring ustawiono na okolice kwietnia 2022 – a być może nawet później. Informacja pojawiła się prawdopodobnie jako efekt coraz większej irytacji fanów.

Elden Ring

Zdenerwowali się oni ciągnącą się ciszą ze strony From Software – od momentu pojawienia się pierwszych informacji o grze w 2019 roku nie pojawiło się na jej temat nic nowego. Tak więc niedługo miną dwa lata – jednak zapowiedź obecności Bandai Namco na E3 2021 daje nadzieję, że w tym roku zobaczymy chociaż nowy trailer gry.

Zobacz: Microsoft odpowiedział na plotki dotyczące Elden Ring

Wiele wskazuje, że na tempo tworzenia gry spory wpływ miała pandemia koronawirusa. Nad tytułem nadal wisi sporo niedopowiedzeń i niepewności – jak chociażby to, czy gra pojawi się na konsolach poprzedniej generacji, czy autorzy skupią się już tylko na next-genach. Ostatnią grą wydaną przez From Software pozostaje póki co Sekiro: Shadows Die Twice – też już gra z 2019 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię