Strona głównaGryAktualnościElden Ring mógł zawierać bestiariusz

Elden Ring mógł zawierać bestiariusz

Jeden z fanów Elden Ring znalazł niedawno w grze ślady bestiariusza. Wygląda na to, że na dosyć wczesnym etapie FromSoftware porzucił ten pomysł.

Od premiery Elden Ring minął już miesiąc, ale o grze wciąż jest bardzo głośno. Ogromny otwarty świat sprawia, że fani cały czas odkrywają jakieś sekrety i na nowo rozkręcają dyskusje na temat gry.

Zobacz: Windows 11 – Microsoft testuje reklamy w Eksploratorze

Jedną z tego typu nowości jest znaleziony w plikach gry bestiariusz. Użytkownik Twittera JesterPatches naliczył dokładnie 128 ikon różnych NPC. Każda ma wersję szarą i jaśniejszą. Prawdopodobnie mieliśmy widzieć w ten sposób, których postaci nie znaleźliśmy jeszcze podczas swojej przygody.

Wśród ikon nie ma żadnych większych bossów. Bestiariusz prawdopodobnie miał więc działać bardziej jako dodatkowy sposób na fabularne zaangażowanie się w grę, niż szukanie strategii na walki czy odnajdywanie słabych punktów swoich przeciwników.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię