Strona głównaGryAktualnościElden Ring - nowy rekord graczy online na Steamie

Elden Ring – nowy rekord graczy online na Steamie

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do rozmiaru społeczności Soulsów, powinien przekonać ich ponad milion graczy online w Elden Ring.

Lost Ark osiągał ostatnio imponujące wyniki na Steamie. Nowe MMORPG Amazonu zebrało ponad 1,3 miliona graczy online, pobijając wynik Counter Strike’a i wkraczając na pierwszą pozycję. Do tego wyniku zbliżył się niedawno Elden Ring.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War dostało właśnie nową aktualizację

W weekend w grze online było 953,426 osób. Podobne liczby cały czas się utrzymują i nawet teraz, kiedy Europejczycy są w pracy, a Amerykanie dopiero wstają, online jest ponad 600 tysięcy graczy.

Imponuje w szczególności fakt, że w przeciwieństwie do Lost Arka, jest to gra płatna. Zanim gracze mogli w ogóle przetestować gameplay nowej produkcji FromSoftware, musieli wydać na niego 60 dolarów. Co więcej, gra jest dostępna również na innych platformach, gdzie może cieszyć się nawet większą popularnością.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię