Strona głównaGryAktualnościTechland rozważa dodanie NG+ w Dying Light 2

Techland rozważa dodanie NG+ w Dying Light 2

Dying Light 2 bez wątpienia czekają kolejne aktualizacje. Z Twittera dowiedzieliśmy się, że jedna z nich może wprowadzić do gry new game plus.

Dying Light 2 przyjął się bardzo dobrze, zebrał solidne recenzje, a na Steamie gra cieszyła się sporą popularnością. Od samego początku Techland zapowiadał, że będzie to większa produkcja, którą planują rozwijać przez lata. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Zobacz: Scenariusz Free Guy 2 jest już prawie gotowy. Studio planuje więcej filmów

Pod jednym z postów na profilu gry na Twitterze pojawił się komentarz, żeby dodać do gry NG+. Twórcy tego samego dnia zaadresowali tę wypowiedź, pisząc, że nie mogą niczego obiecać, ale poważnie rozważają taką możliwość.

Jeżeli faktycznie przez kilka następnych lat DL2 ma dostawać nową zawartość, NG+ byłby bardzo dobrym rozwiązaniem z tej sytuacji. Gracze mogliby spędzić jeszcze więcej czasu w grze, a weterani dostaliby solidne wyzwanie po ukończeniu podstawowej wersji dwójki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię