Strona głównaEsportELEAGUE zapowiada kolejny turniej w 2019 roku

ELEAGUE zapowiada kolejny turniej w 2019 roku

Dopiero co zakończyły się rozgrywki ELEAGUE Premier 2018, a Amerykanie już zapowiedzieli kolejny. Najlepsze drużyny świata ponownie staną do rywalizacji w styczniu 2019 roku. Czy po raz kolejny będą to zawody rangi Majora? 

Tego póki co nie wiemy. W ostatnich dwóch latach (2017 i 2018) styczniowy Major zawsze był organizowany przez ELEAGUE. Stało się to pewnego rodzaju tradycją, z którą – moim zdaniem – czas zerwać. Przyszła pora na innych organizatorów, a być może także na inne państwa. Do tej pory Majory odbywały się tylko w Stanach Zjednoczonych i Europie. Dlatego niecierpliwie czekam na pierwszego Majora np. w Ameryce Południowej. W końcu Brazylia ma mocną reprezentację wśród czołowych graczy i zespołów.

Major czy nie, w styczniu odbędzie się kolejny turniej z cyklu ELEAGUE. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale Amerykanie zapowiedzieli, że wrócą dokładnie 26 stycznia 2019 roku. To cieszy, bo ELEAGUE od zawsze uchodzi za jednego z najbardziej profesjonalnych organizatorów turniejów CS:GO na świecie. Szkoda, że nie odbywają się one na dużych halach, a jedynie w niewielkim studiu telewizyjnym.  

Źródło: ELEAGUE

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię