Strona głównaGryAktualnościElectronic Arts ogłasza nową edycję EA Play Live

Electronic Arts ogłasza nową edycję EA Play Live

Electronic Arts zapowiedziało kolejny pokaz gier z cyklu EA Play. Jest to – z oczywistych względów – online’owa wersja pokazu, który odbywał się zwykle latem.

Tym razem jednak EA Play będzie nieco inne niż inne edycje. Zazwyczaj pokaz odbywał się w czerwcu – w tym roku będzie to lipiec, konkretnie 22 lipca. Co prawda EA nie było częścią E3 od lat, ale pokazy Elektroników zazwyczaj i tak odbywały się “w okolicach” tej największej imprezy targowej w roku. Tak samo było rok temu, gdy po raz pierwszy EA Play było wydarzeniem streamowanym w internecie. Tym razem, jak już wspomniałem, będzie organizowanie później o miesiąc.

Ogłoszenie imprezy Electronic Arts zbiega się z informacją o oficjalnej prezentacji nowego Battlefielda, zaplanowaną na czerwiec. Cała ta zmiana kalendarza przez EA staje się więc niezwykle intrygująca. Zobaczymy, czy przypadkiem za chwilę nie okaże się, że nowy Battlefield zostanie pokazany jednak w lipcu. Na pokazie możemy też zobaczyć nowe Dragon Age 4, Skate 4 oraz grę spod znaku niedawno zakupionego Codemasters.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię