Strona głównaWiadomościStreamCards zebrało 2 miliony i oficjalnie wchodzi na Twitch

StreamCards zebrało 2 miliony i oficjalnie wchodzi na Twitch

Startup StreamCards zebrał ponad 2 miliony złotych na rozwój swojego pomysłu wprowadzającego grę karcianą dla widzów oglądających transmisję Twitch. To nowa forma interakcji, która ma zrewolucjonizować wydarzenia esportowe.

Gra karciana StreamCards działa w środowisku Twitcha jako nakładka na transmisję zawodów esportowych. Umożliwia ona interakcje z oglądającymi poprzez zagrywanie kart powiązanych z bieżącymi wydarzeniami. Widzowie rywalizują pomiędzy sobą obstawiając co za chwilę wydarzy się na ekranie. Za prawidłowe wytypowanie zdarzenia otrzymują punkty.

Zobacz: Resident Evil Village – na gołego moda nie trzeba było długo czekać

Jest to zupełnie nowy poziom angażowania widzów w to co się dzieje podczas streamigów na Twitch. Wprowadza także element rywalizacji pomiędzy widzami, nie tylko graczami. Jak podkreśla Daniel Sierdzan, CEO StreamCards:

Dotychczas transmisje zawodów esportowych były bierną formą rozrywki. StreamCards wprowadza je na zupełnie nowy poziom interaktywności. Widzowie są bliżej akcji, a organizatorzy turniejów zyskują możliwość wyróżnienia swojej transmisji. Na nowej formie interakcji mogą skorzystać również sponsorzy turniejów, dla których tworzymy innowacyjny kanał promowania marki. Otwieramy w ten sposób nowe drogi rozwoju dla całego rynku.

Obecnie StrreamCards działa na transmisjach związanych z CSGO. Do końca tergo roku ma wejść również na inne topowe tytuły esportowe. Gra StreamCards jest obecnie w fazie testów bera. Oficjalna premiera pełnej wersji planowana jest na lipiec tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię