Strona głównaWiadomościElectronic Arts pracuje nad nową grą spod znaku Star Wars

Electronic Arts pracuje nad nową grą spod znaku Star Wars

Wygląda na to, że jednak Electronic Arts pracuje nad nową grą osadzoną w uniwersum Star Wars. Zgodnie z ofertami pracy zamieszczonymi na stronie EA, wydawca poszukuje inżyniera online, który poprowadzi zespół dostarczający rozwiązania online dla projektu Star Wars Open World.

Możemy przypuszczać, że ten projekt Gwiezdnych Wojen jest przebudowanym projektem anulowanej gry Star Wars od studia Visceral. Jak wynika z ofert pracy zadaniem Głównego Inżyniera ds. Online będzie opracowanie i wdrożenie infrastruktury online dla projektu Star Wars z wykorzystaniem wiodących technologii.

Na ten moment wiemy tyle, że nowa gra będzie miała otwarty świat oraz zawierała elementy online. Nie wiadomo ile wspólnego będzie miała z projektem gry od Visceral.

W zeszłym roku gdy EA zamknęło Visceral Games, wydawca stwierdził, że przeniesie grę na większy projekt, aby była ona bardziej różnorodna i nieliniowa. Nowa gra nadal będzie korzystać z Frostbite Engine, a zespół ds. rozwoju ponownie odtworzy główne elementy gry, aby dać graczom nową przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen o zwiększonym poziomie immersji oraz stworzy ją z większym rozmachem.

Gdy zdobędziemy nowe informacje w temacie damy Wam znać.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię