Strona głównaWiadomościZapowiedziano nową mapę do PUBG, która będzie znacznie mniejsza i bardziej egzotyczna...

Zapowiedziano nową mapę do PUBG, która będzie znacznie mniejsza i bardziej egzotyczna

Deweloper do krótkiego opisu dołączył krótki materiał prezentujący specyfikę wyspy. Spośród wszystkich map, nowa arena walki może okazać się najbardziej dynamiczną i najtrudniejszą dla początkujących graczy.

W trakcie panelu Game Developers Conference główny projektant i dyrektor PUBG, Brendan Greene pochwalił się, że jego ekipa pracuje nad nową mapą do gry. Owa wysepka będzie czymś całkiem świeżym w repertuarze twórców. Ma być mniejsza od aktualnie dostępnych oraz wyróżniać się bardziej egzotyczną strukturą i niewystępującymi wcześniej projektami budynków.

Areną walki będzie powierzchnia 4×4 km. Pozwoli to rozgrywać krótsze mecze, a na pewno bardziej dynamiczne. Uczestnicy po wylądowaniu na wyspie będę zmuszeni do szybszego przemieszczania się i podejmowania ryzykownych decyzji. Niejako zmieni się charakter rozgrywki, który wyraźnie zintensyfikuje działania graczy.

Nie potwierdzono jeszcze daty premiery, lecz niektórzy użytkownicy będą ją testować już w kwietniu w ramach Experimental Test Server. Pozostali zaś gracze podobno otworzą spadochron nad nową wyspą całkiem niedługo, o czym informuje Greene w swoim tweecie. Tymczasem możecie zobaczyć zajawkę mapki w poniższym materiale wideo (oglądać od 1:42). 

[you tube=VGCjdrMPE9E]

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię