Strona głównaWiadomościElex za niecałe 50 zł na Twitchu

Elex za niecałe 50 zł na Twitchu

Nie do końca wiadomo czy jest to błąd cenowy, czy może rewelacyjna promocja Twitcha. Jakby nie było, aktualnie można kupić grę Elex za niecałe 50 zł.

Warunki promocji nie do końca są dla nas jasne. Promocja powinna być tylko dla osób z wykupionym abonamentem Twitch Prime, ale dwie osoby z naszej redakcji bez tego kupiły grę w promocyjnej cenie (a trzecia posiadająca Prime’a). Co ciekawe, jednej od początku pojawiała się kwota 11 dolarów, a drugiej dopiero po przejściu do podsumowania zamówienia, zatem warto przejść pierwsze kilka kroków i sprawdzić czy przed ostatecznym zatwierdzeniem zakupu pojawi się niższa kwota.

Promocja dostępna jest na stronie Twitcha. Co ważne, nie otrzymamy kodu do gry, który moglibyśmy aktywować na Steamie. Gra pojawi się na naszym koncie Twitch i będzie dostępna z poziomu programu dla systemu Windows. Nas tytuł kosztował dokładnie 44,54 zł, co jest rewelacyjną ceną jak za produkcję, która zadebiutowała raptem 17 października. Może na razie nie zbiera rewelacyjnych not (sami już szykujemy recenzję od kilku dni), ale mowa o niecałych 50 zł.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię