Strona głównaWiadomościValve wprowadziło na Steam karty podarunkowe w wersji cyfrowej

Valve wprowadziło na Steam karty podarunkowe w wersji cyfrowej

Nie wiesz jaką grę sprezentować znajomemu ze Steama? Podaruj mu cyfrową karciochę i niech sam zdecyduje.

Co nowego na Steamie? A dzieje się i to całkiem sporo. Za chwilę wystartuje pierwsza z trzech zapowiedzianych akcji promocyjnych. Stracimy dla niej nie tylko głowę, ale i mnóstwo pieniędzy. Nie przejmujcie się tym jednak, w końcu zbliżają się święta, więc naszym obowiązkiem jest sprawienie sobie ulubionej gierki.

Świętą powinnością jest także dzielenie radości z innymi graczami, toteż zakupy nie skończą się na jednym egzemplarzu, a dwóch. Bywa jednak, że obdarowywani czasem nie są zadowoleni z growych prezentów. I co wtedy począć? Valve ma na to odpowiedź – karty podarunkowe Steam. Za ich pomocą Wasi znajomi sami przejrzą katalog gier i kupią to, co ich naprawdę interesuje.

Proces przekazywania elektronicznych Steam Giftów jest niebywale prosty. Wystarczy wybrać jedną z 5 kart o różnych nominałach: 5, 10, 25, 50 i 100 euro. Później należy wybrać profil osoby, do której chcemy podesłać worek z pieniędzmi. I na tym kończy się nasza rola. To, co się stanie po przekazaniu środków już nie leży w naszej gestii. Jest tylko jedno ale – kolega lub koleżanka ze Steamowej ławki muszą być przypisani do sfery „znajomi” przynajmniej od 3 dni.

Karty podarunkowe można zakupić bezpośrednio na platformie Steam. Po zalogowaniu na swoim koncie należy przejść do opcji konta i wybrać „Aktywuj kartę podarunkową lub kod Portfela Steam”. Z dostępnych ustawień kliknąć w pole Purchase Gift Cards.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię