Strona głównaGryAktualnościElite Dangerous: Odyssey z lekkim opóźnieniem

Elite Dangerous: Odyssey z lekkim opóźnieniem

Froniter poinformowało o przesunięciu premiery Elite Dangerous: Odyssey i udostępnienia wersji alfa. Wszystko za sprawą pandemii, która opóźniła prace nad grą. Na szczęście zmiany nie są duże.

Według informacji przekazanych przez dewelopera Elite Dangerous: Odyssey gracze PC mogą spodziewać się wersji alfa gry już na wiosnę tego roku. Pełna premiera jeszcze w tym roku. Jak podaje przedstawiciel studia:

Ciągły wpływ pandemii oraz tegoroczny lockdown wywiera dodatkową presję na nasze zespół i wpływa negatywnie na nasz harmonogram. Dlatego musieliśmy podjąć trudną decyzję o wprowadzeniu pewnych korekt i zmian na naszej dotychczasowej mapie rozwoju. Na nasze plany dla wersji PC zmieniły się tylko w nieznacznym stopniu, jednak konsolowe wersje gry mocniej ucierpiały. Pamiętaj, że te trudne decyzje zostały podjęte aby Odyssey była tak niesamowita jak to tylko możliwe dla wszystkich naszych graczy, niezależnie od ich platformy, przy jednoczesnym przestrzeganiu realistycznych terminów projektów dla naszych zespołów w tej trudnej globalnej sytuacji.

Frontier potwierdza, że ​​posiadacze Elite Dangerous: Odyssey Deluxe Alpha i Lifetime Expansion Pass otrzymają dostęp do wersji alfa, a więcej szczegółów zostanie udostępnionych bliżej premiery. Ta dla wersji konsolowych zapowiedziana jest na jesień 2021.

Zobacz: Cyberpunk 2077 spadł z pierwszego miejsca rankingu sprzedaży Steama

Elite Dangerous: Odyssey zostało po raz pierwszy ujawnione w zeszłym roku. Wprowadza do symulacji kosmicznej rozgrywkę „pieszą”, wraz z mnóstwem nowej zawartości, postaciami niezależnymi i systemami rozgrywki wspierającymi rozgrywkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię