Strona głównaGryEndless Space Collection dostępne całkowicie za darmo

Endless Space Collection dostępne całkowicie za darmo

Jakie są nasze ulubione gry? Darmowe. To oczywiście mały żarcik, ale nie ulega wątpliwości, że każdy cieszy się na bezpłatną możliwość powiększenia swojej biblioteki. Tym razem możemy dodać do niej Endless Space Collection, czyli turową strategię 4X w świecie science-ficition.

Promocje przygotował serwis Humble Bundle. W jej ramach całkowicie za darmo możecie zdobyć grę Endless Space Collection wraz z dodatkiem Disharmony. To produkcja, która została wydana w 2012 roku. Jest to strategia turowa 4X (explore, expand, exploit, exterminate) w świecie science-fiction. Do wyboru mamy aż 8 grywalnych frakcji, które rywalizują między sobą. Nadrzędnym celem jest zdominowanie konkurentów. Do tego możemy użyć zarówno armii, jak i handlu oraz dyplomacji.

Jeśli chcielibyście zdobyć grę, to wystarczy udać się na oficjalną stronę Humble Bundle. Jeśli macie już tam konto, to musicie się zalogować i ewentualnie zapisać do newslettera. Jeśli konta jeszcze nie posiadacie, to wystarczy je założyć. Pamiętajcie, że gra jest dostępna za darmo tylko dla osób, które zapisały się do newslettera. No i trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do soboty (14 września) do godziny 19:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię