Strona głównaWiadomościEnermax ochłodzi i rozświetli komputery z nowym zestawem wentylatorów T.B.RGB

Enermax ochłodzi i rozświetli komputery z nowym zestawem wentylatorów T.B.RGB

W upiększaniu wnętrza blaszaka niezastąpiony okazać się może sześciopak Enermax. Uderza po oczach jaskrawą wiązką światła, a przy tym obniża temperaturę środowiska pracy.

Denerwuje Was może pospolity wygląd peceta i chcielibyście nadać mu trochę futurystycznego stylu? Enermax ma coś dla entuzjastów podświetlenia RGB. Są to stylowe wiatraki T.B.RGB, które nie przywołują na myśl technologicznego kiczu.

Tuż po podłączeniu konstrukcji 3-pinowym gniazdem, aktywujemy 12 cm wiatrak potrafiący rozkręcić się 500-1200 RPM. Specyfikacja urządzenia mówi nam, że nie zwrócimy nawet uwagi, kiedy zacznie chłodzić. Jeśli mowa o wydzielanym hałasie, jest wielce kulturalny, bowiem wykorzystuje zaawansowaną technologię łożyskową Twister Bearing – na maksymalnych obrotach jest to zaledwie 22 dB. 

Aczkolwiek nie kupimy zestawu składającego się z trzech lub sześciu wentylatorów tylko po to, by obniżały temperaturę. Jedną z ważniejszych ich cech jest radosna luminacja. Kwadratową obudowę wirników okalają 4 pierścienie RGB zapewniające niesamowite efekty świetlne. A te możemy zaprogramować, a także z synchronizować z pozostałymi urządzeniami, o ile podłączymy wentylatory do płyty głównej wspierającej system RGB. Dla osób, które nie posiadają takowej płyty, Enermax przewidział zewnętrzny kontroler wraz z pilotem do ustawień.  

Cena i dostępność chłodzenia Enermax T.B. RGB są jeszcze nieznane.  

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię