Strona głównaWiadomościFuria na nowym gameplayu Darksiders III chwali się swoimi atutami i metalowym...

Furia na nowym gameplayu Darksiders III chwali się swoimi atutami i metalowym pejczem

Nie popatrzymy już sobie na ogromny miecz i majestatyczną zbroję Wojny. Dla odmiany w trzeciej części gry action-RPG środek ekranu zajmie rudzielec o iście zadziornym charakterze.

Gdy nie ma Wojny dobra będzie Furia, racja? Oj chyba o wiele lepsza… Wiedzieliśmy, że ma spore aspiracje, by godnie zastąpić poprzedniego bohatera, ale szybkość z jaką wykańcza przeciwników zdumiewa. Przy biodrze kobiety może i brakuje ciężkiego topora lub miecza, nadrabia to jednak gibkością ciała i ognistym biczem, który posłuszny jej jest jak facet prowadzony na smyczy.

Przekonuje o tym nowy gameplay z Darksiders III. A w nim trochę walki i archaicznego parkouru. Oczywiście, pierwszy plan zajmuje bohaterka nie bojąca się stanąć na przeciwko wyrośniętym demonom. Na jej widok nie tracą głowy, choć zdarza im się rozpływać w powietrzu tuż po smagnięciu biczem.

Trzecia część zachowała pierwotny charakter rozgrywki i motyw podróży po post-apokaliptycznych lokacjach. W nowych szatach prezentuje się całkiem przyzwoicie, nie mówiąc już o przyjemniejszym widoku urokliwej bohaterki wyręczającej w obowiązkach Wojnę. Fani serii, a także miłośnicy starego jak świat konfliktu dobra za złem powinni zacząć odliczać dni do premiery gry, a nastąpi to już w 2018.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię