Advertisement
Strona głównaGryAktualnościEpic zmienia kontrowersyjnego skina do Fortnite. Plastikowy żołnierz będzie bardziej widoczny

Epic zmienia kontrowersyjnego skina do Fortnite. Plastikowy żołnierz będzie bardziej widoczny

Skiny z założenia powinny być jedynie wizualnym elementem gry, bez wpływu na rozgrywkę. Niestety, okazało się, że wprowadzony niedawno skin do Fortnite był zbyt słabo widoczny – teraz Epic poprawia wpadkę.

Chodzi o skin “Plastic Patroller”. Zaprojektowany tak, by wyglądać jak zabawka, którą wielu z nas bawiło się w dzieciństwie, okazał się być niemal niezauważalny na zielonych terenach w grze. Epic Games wprowadzi więc odpowiednią poprawkę wraz z aktualizacją do wersji 10.10. 

Zobacz: Fortcast #3 – gośćmi nowego odcinka profesjonalni zawodnicy Fortnite

Dokumentacja do nowej aktualizacji mówi, że skin otrzyma brązowe ślady z błota, otarcia i ślady zużycia oraz bardziej wyraźne obramowanie. Jest też opcja zwrotu skina, której można dokonać w ciągu 30 dni od następnego logowania. 

Zobacz: Fortnite: Aktualizacja v10.10 wprowadza zombie do trybu battle royale

To już druga kontrowersja związana ze skinem do Fortnite w ciągu ostatnich kilku dni. Poprzednia odnosiła się skina, który pierwotnie miał być dostępny tylko dla posiadaczy Battle Passa, ale wydawca zdecydował się na jego sprzedaż wszystkim i tylko z lekkimi, kosmetycznymi zmianami. 

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe problemy z Fortnite, pozostaje zadać sobie pytanie – nie prościej zrobić coś raz, a dobrze, niż niechlujnie i potem ciągle poprawiać?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię