Strona głównaGryAktualnościFortcast #3 - gośćmi nowego odcinka profesjonalni zawodnicy Fortnite

Fortcast #3 – gośćmi nowego odcinka profesjonalni zawodnicy Fortnite

Ostatni odcinek pierwszego, polskiego podcastu o Fortnite pozwala spojrzeć na grę oczami profesjonalisty. 

W trzecim odcinku goścmi Tomasza Alickiego i Aleksa Walkiewicza są Maciej „Teeq” Radzio oraz Oskar „3vil” Żeljazkow, duo organizacji Dynamind. Pierwszy z nich kilka tygodni temu brał udział w największym turnieju w historii Fortnite’a, z pulą nagród w wysokości 30 milionów dolarów.

Zobacz: Fortcast #2 – podcast o Fortnite szczegółowo omawia największy turniej w historii gry

Pierwsza część podcastu to swojego rodzaju wywiad z dwójką zawodników. Teeq opowiedział o swoich doświadczeniach w Nowym Jorku i ocenił występ na głównej scenie, a później razem z 3vilem skomentowali samą organizację oraz format turnieju. Później panowie wypowiadali się również w kwestii swojego podejścia do competitive Fortnite’a, wprowadzenia mechów oraz przyszłości sceny esportowej.

Po skończonym wywiadzie Tomasz i Aleks szczegółowo omówili zmiany, które przyniósł długo wyczekiwany Sezon X. Od dokładnego wytłumaczenia patch note’ów, przez dyskusję o mechach, aż po reakcje społeczności odnośnie nowych zmian.

Nowe odcinki Fortcastu znajdziecie również na Spotify, iTunes oraz SoundCloud. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami z Fortnite’a lub stać się częścią kolejnych odcinków, nie zapomnijcie śledzić Facebooka oraz Twittera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię