Strona głównaWiadomościEpic Games chowa zdalnie sterowane rakiety do szafy

Epic Games chowa zdalnie sterowane rakiety do szafy

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dewelopera Fortnite z gry tymczasowo zostają usunięte pociski naprowadzane.

W jednym z postów przedstawiciel Epic Games potwierdził, że pociski naprowadzane  zostały tymczasowo przeniesione do sejfu, ze względu na zaburzenie balansu rozgrywki.

[you tube=GTufcjFo688]

Komunikat w tej sprawie:

Otrzymaliśmy wiele informacji na temat pocisków sterowanych, w szczególności na temat siły tej broni. Podzielamy te obawy, dlatego na razie chowamy ją do sejfu i pracujemy nad znalezieniem lepszego rozwiązania.

Wymiana broni również zostanie w najbliższym czasie zmieniona:

Niedawno wprowadziliśmy czasy zmiany broni. Ta zmiana była nastawiona na zbalansowanie szybkiego przełączania między różnymi rodzajami broni o niskiej szybkości ognia. Po zapoznaniu się z waszymi opiniami wkrótce wprowadzimy kilka zmian:

  • Snajperki i kusze nie dają dużej przewagi z szybkiego przełączania więc cofniemy zmiany czasu ich wyboru.
  • Będziemy utrzymywać opóźnienie dla pozostałych broni – strzelby, rewolwer, działko ręczne, wyrzutnia rakiet. Uwaga: inne bronie nie mają czasów ekwipowania.
  • Kolejna aktualizacja poprawi animację wyboru broni. Obecnie są one mylące np. jest możliwe oddanie strzału zanim animacja wyboru broni się zakończy. Można to zauważyć na kilku rodzajach broni.

Z jednej strony szkoda, z drugiej powrócimy do bardziej zbalansowanej rozgrywki. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię