Strona głównaGryEpic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem Metro 2033...

Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. Tym razem Metro 2033 i Everything

Żyjemy w tak ciekawych czasach, że przy odrobinie cierpliwości możemy zagrać w wiele dobrych gier wydając niewiele albo w ogóle żadnych pieniędzy. Sklepy i wydawcy co chwilę raczą nas promocjami i darmowymi grami. A przoduje w tym Epic Games Store.

Niedawno Epic Games Store świętowało Batman Day pakietem sześciu darmowych gier z człowiekiem-nietoperzem. Tym razem udostępniono dwa darmowe tytuły, ot tak, bez żadnej szczególnej okazji.

Pierwszej gry udostępnionej przez Epic Games Store nie trzeba nikomu szczególnie przedstawiać – to Metro 2033 Redux. Postapokaliptyczny FPS z 2010 roku, przeszedł kilka lat później odświeżenie i to właśnie tę odświeżoną wersję otrzymają gracze. 

Drugi tytuł jest nieco bardziej tajemniczy. Everything to gra niezależna, a nawet eksperymentalna, jak nazywają ją niektórzy. Stworzył ją jeden człowiek, a gracz staje się w niej dowolnym elementem świata, stworzonego proceduralnie. Gracz ma nie tylko pełną swobodę tego w kogo lub co się wcieli, ale też sam wyznacza sobie cel gry. Jakby to nie było dość interesujące, gra dostała… Oscara w kategorii Najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego. Jeśli powyższy opis nic Wam nie mówi – zobaczcie jak to wygląda “w akcji”.

Trailer Everything:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię