Strona głównaEsportCounter-StrikeGeT_RiGhT nie jest już zawodnikiem Ninjas in Pyjamas

GeT_RiGhT nie jest już zawodnikiem Ninjas in Pyjamas

Szwedzka organizacja Ninjas in Pyjamas wypuściła oficjalne oświadczenie, które potwierdziło informacje sprzed kilku tygodni. Christopher “GeT_RiGhT” Alesund oficjalnie przestał reprezentować barwy Ninjów.

O tej decyzji organizacji mówiło się już od pewnego czasu. Po Majorze w Berlinie, na którym NiP zajął przedostatnie miejsce w fazie Nowych Legend, GeT_RiGhT miał opuścić szeregi formacji. Tym samym jest to kolejne podejście Ninjów w Piżamach do próby odbudowy dawnej potęgi.

GeT_RiGhT był zawodnikiem NiPu od września 2012 roku i w tym czasie zdobył z zespołem kilkanaście trofeów, w tym jedno mistrzostwo Majora (ESL One Cologne 2014), oraz 4-krotnie docierając do finału imprezy tej rangi. Ustanowił też wraz z zespołem rekord 87 wygranych map bez żadnej porażki.

Wiadomo z pewnością, że popularny “Krzysiu”, jak nazywają go polscy kibice, nie zawiesi swojej kariery na kołku – nadal planuje aktywnie grać jako profesjonalny zawodnik. W swoim oświadczeniu organizacja zdradziła również, że zaoferowała byłemu już zawodnikowi inną posadę w swoich szeregach – nie ujawniono jednak dodatkowych szczegółów. Następca GeT_RiGhTa póki co nie został ogłoszony.

Macie jakieś szczególne wspomnienia związane z Krzysiem? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię