Strona głównaGryEpic Games Store – Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike...

Epic Games Store – Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike i Mutazione za darmo!

Dzieje się tak dużo, że omal nie przegapiliśmy darmowych gier na Epic Games Store. W tym tygodniu są to Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike i Mutazione. Jednak dopiero przyszły tydzień da prawdziwego kopa w postaci Watch Dogs.

Kwarantanna z powodu koronawirusa trwa, wszyscy uczniowie i studenci zostają w domach. Jeżeli nie macie w co grać to dobrze się składa bo do zgarnięcia są kolejne trzy tytuły na platformie Epic.

Anodyne 2: Return to Dust – przygodowa gra akcji z elementami RPG. To  wszystko połączone z platformówką.  W grze trafiamy na wyspę New Theland, której mieszkańcy padli ofiarą tajemniczej zarazy. Nano Dust to substancja, która zaburza emocje i pragnienia. Naszym zadaniem jest odnalezienie zarażonych mieszkańców i wyleczenie ich z choroby.

Aby dodać Anodyne 2: Return to Dust do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

A Short Hike – przygodówka, której akcja toczy się w parku krajobrazowym u podnóża góry Hawk Peak. Główna bohaterka Claire to ptak, który przebywa na wakacjach z ciocią. Clarie postanawia wspiąć się na szczyt wspomnianej wcześniej góry, żeby skontaktować się ze swoją mamą. Po dordze na szczyt czeka nas wiele przygód.

Aby dodać A Short Hike do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ

Mutazione – kolejna gra przygodowa. Tym razem trafiamy do ośrodka wypoczynkowego, w który przed wieloma laty trafił meteoryt zwany Księżycowym Smokiem. Wszyscy, którzy przeżyli katastrofę żyją teraz w odosobnieniu, z powodu mutacji jakie wywołał meteoryt. Zadaniem głównej bohaterki jest odnalezienie chorego dziadka Nonno. W czasie pobytu odkrywa wiele sekretów mieszkającej społeczności.

Aby dodać Mutazione do swojej kolekcji gier należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię