Strona głównaKonsoleSony organizuje cyfrową konferencję. Czy w końcu zobaczymy PS5?

Sony organizuje cyfrową konferencję. Czy w końcu zobaczymy PS5?

W czasie gdy większość imprez branżowych zostaje odwołanych lub przeniesionych do formy streamowanej przez internet, Sony – po długim okresie milczenia – zjawia się znikąd z własnym pomysłem konferencji. Czy to właśnie na niej zobaczymy PlayStation 5?

Oczywiście także i nowa konferencja japońskiej korporacji siłą rzeczy zostanie pokazana w internecie – nikt w dzisiejszych czasach nie będzie ryzykował zdrowiem i życiem ani swoich pracowników, ani gości takiego wydarzenia. Mimo wszystko pomysł zorganizowania nowego wydarzenia tego typu w momencie, gdy wszyscy starają się oszczędzać i minimalizować straty, wywołane globalną kwarantanną, jest dość niezwykłe.

Zobacz: DualShock 5 do PlayStation 5 będzie wyposażony w ekran? Tak sugeruje patent Sony

Niezwykłe to wydarzenie może być z jeszcze jednego powodu. Sony miało pojawić się w tym roku na kilku konferencjach i na każdej oczekiwano prezentacji nowej konsoli. Jednak firma zaczęła odwoływać swój udział na kolejnych eventach – i nie zawsze było to wywołane obawą przed wirusem. Podobnie jest z NAB Show, wydarzeniem, które ma się odbyć w Las Vegas – z niego Sony również zrezygnowało. Konferencja Sony została zaplanowana na 20 kwietnia i godzinę 17:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię